Президент Польщі Навроцький не поїде на конференцію з відновлення України, яка відбудеться у Гданську. Про це повідомив голова Бюро міжнародної політики Пшидач, пише агентство PAP.

За словами Пшидача, запрошення на конференцію було надіслано спільно прем'єр-міністром Польщі Туском і президентом України Зеленським. Однак Навроцький не планує брати участь у цьому заході.

Контекст конференції

Пшидач також заявив, що попередні конференції з відновлення України були в основному направлені на збір коштів для підтримки діючої влади в Україні. Він висловив сподівання, що цього року Туск зосередиться на інтересах Польщі.

Крім того, Пшидач зазначив, що Зеленський намагається відвернути увагу від корупційних проблем в Україні, зокрема шляхом розпалювання історичних суперечок.