Притула згадав про своє минуле і своє участь у проекті метро 7 років тому.

За словами Притули, він був активним учасником проекту і задавав питання про розвиток метро.

Притула також згадав, що його інтерес до проекту зберігся і по сей день.

Підписуйтесь на наш канал @stop_tck_ua, щоб бути в курсі останніх новин.